Ocak 29, 2007

Hayat Boyu Fiat

Fiat sahiplerine tüm yaşamları süresince kazandıran “Hayat Boyu Fiat” kulübü hizmeti başladı. Bu kulüp, sahip olunan “otomobile” değil; doğrudan “kişiye”ye özel şekillendirilmiş avantajlar sunarak Fiat markasını tercih edenleri hem servis hem de satış anında tanıma ve avantaj kazandırma sistemi ile “birebir müşteri sadakati” uygulaması sunuyor.

 “Kartlı müşteri tanıma” sistemi olan Paro altyapısı üzerinde, Fiat kullanıcıları sahip oldukları Paro kartı ile “Hayat Boyu Fiat” kulübünde Fiat servis ve showroom alışverişlerinde kendilerini tanıttıkça avantaj kazanacak. Bu avantajlar sahip olunan Fiat marka araç sayısına bağlı olarak artacak.

Paro kartı ile katılımcı Fiat servislerinde yapacakları alışverişlerde “anahtar sahipliği” seviyesine ait yüzde 20’ye varan oranlarda “Fiat Fayda” kazanacak. Kullanıcılar kazandıkları “Fiat Fayda”lar hem bir sonraki servis alışverişlerinde hem de Fiat marka araç alımlarında kullanabilecek.

Kulüp kapsamında Fiat kullanıcıları yeni Fiat marka araç alımında birikmiş “Fiat Fayda”larını kullanabilecekleri gibi dahil oldukları “anahtar sahipliği” seviyesine ait ve 1000 YTL’ye varan araç alım indiriminden de faydalanabilecek. Ayrıca kulüp kapsam ve koşulları dahilinde yeni Fiat marka araç alımı ile bir üst “anahtar sahipliği” seviyesine yükselebilecek.

“Hayat Boyu Fiat”tan yararlanmak isteyen kullanıcı, parolu kart kullanarak 1 adet Fiat otomobil satın alıyorsa Bronz Fiat Anahtar, 2 adet Fiat otomobil satın alıyorsa Gümüş Fiat Anahtar, satın aldığı Fiat marka otomobil 3 ve üzeri sayıda ise Altın Fiat Anahtarı’na sahip olmaya hak kazanacak.  Altın Fiat Anahtarı’na sahip olanlar servis işçiliğinde yüzde 20, servis yedek parçada da yüzde 15’e varan fiyat avantajına sahip olabiliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir