Mart 21, 2013

İnci Akü Madrid'te İnci Battery Gel ürününü tanıttı

İnci Akü, 13-16 Mart 2013 tarihleri arasında İspanya'nın başkenti Madrid’te düzenlenen Motortec Automechanika Ibérica 2013 Fuarı'nda yerini aldı. Oto yan sanayi ve yedek parça sektörünün temsilcilerini bir araya getiren fuara 50 farklı ülkeden 500’e yakın firma katıldı.
Motortec Automechanika Fuarı'nda, İnci Akü, yeni geliştirdiği, başta tekneler olmak üzere, karavanlarda, golf araçlarında, yer temizleme makinelerinde, tekerlekli sandalyeler ve yenilenebilir enerji santrallerinde kullanılabilen İnci Battery Gel Serisi'ni tanıtmaya odaklandı ve bu ürün grubu hakkında standa gelen ziyaretçilere detaylı bilgi verdi.

Otomotiv parçaları, oto aksesuar, lastik, araç oluşumu, petrol istasyonu ekipmanları yağları, araç bakım, oto lak kaplama, atölye ekipmanları gibi geniş bir ürün grubunun tanıtıldığı Motortec Automechanika Ibérica Fuarı’na 50 farklı ülkeden 500’e yakın firma, 1000’e yakın ziyaretçi katıldı. Fuarın İnci Akü adına önemli ticari ilişkiler geliştirildiğini vurgulayan İnci Akü Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO’su Göksel Paker, “Fuar sayesinde hem global pazarda geliştirilen yeni ürünler ve teknolojiler konusunda bilgi sahibi olduk hem de İnci Akü olarak mevcut teknolojimizi ve hedeflerimizi anlatma fırsatı yakaladık. Fuarda ağırlıklı olarak İnci Battery Gel Seri'miz hakkında bilgiler verdik. “Enerji depolamada uzun ömürlü hızlı çözümler sunmak” misyonu ile çalıştığımızı ve “Dünyanın ilk 10 akü üreticisi arasında olmak” hedefimizi temeslarımızda anlatma fırsatı bulduk. bulduk” dedi.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir