Ocak 17, 2007

İzmir Kamyoncular ve Kamyonetçiler Odası BMC'yi ziyaret etti

İzmir Kamyoncular ve Kamyonetçiler Odası Başkanı Yıldırım Kaya ve Yönetim Kurulu üyeleri 21 Aralık 2006 tarihinde BMC İzmir Tesisleri’ni ziyaret etti. BMC Yurtiçi Satışlar Müdürü Cevdet Zengin, Pazarlama Müdür Yardımcısı Tufan Altuğ ve Hafif Ticari Araçlar Ürün Sorumlusu Engin Ermiş tarafından karşılanan İzmirli kamyoncular ve kamyonetçilere bu ziyaret sırasında Megastar’ın 400 P tipi çift lastikli kamyoneti ve 360 VN tipi panelvanı tanıtıldı. Yeni pazara sunulan bu araçları büyük bir beğeni ile inceleyen İzmir Kamyoncular ve Kamyonetçiler Odası üyeleri, ayrıca BMC’nin modern tesislerinin kendilerine gurur verdiğini ve ziyaret etmekten mutluluk duyduklarını belirttiler.

Megastar 400 P, 4.25 metre kasa boyuna sahip, 130 Bg’lik motor ve 6 ileri vitesli şanzımanla donatılmış, güçlendirilmiş ve  dayanıklı “C” şasili.
Megastar’ın yüksektavanlı 360 VH panelvan modeli de 130 Bg’lik motor ve 6 ileri vitesli. 9.9 m3 yükleme hacmine sahip araç, 270 derece açılabilen arka kapılarıyla rahat ve kolay yükleme imkanı sunuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir