Ağustos 17, 2007

Karsan J9 Premier'in yeni versiyonu satışa sunuldu

J9 Premier’in yeni versiyonu; “J9 Premier Maxi” 14+1, 18+1 uzun ve 21+1 minibüs modellerinin yanısıra 18+1 ve 21+1 “okul taşıtı” tipleri ile satışa sunuldu.

Yenilenen aracın, rahat temizlenebilen malzemeden yapılmış olan tavanı yükseltilmiş, ayrıca ses izolasyonu geliştirilmiş. Tavanında bulunan cam havalandırma kapağı, hem doğal havalandırma sağlıyor hem de güvenlik çıkışı olarak kullanılabiliyor. Mavi-beyaz led lambalı özel iç mekan gece aydınlatmasının yanısıra, tavan yükseltisinde yuvarlak uç hat lambaları da bulunuyor. J9 Premier Maxi’ nin diğer özellikleri arasında; sesli uyarı sistemine sahip otomatik kapı, pistonlu motor kaputu ve bagaj kapağı, Radyo CD çalar ve müzik sistemi, termometreli dijital saat, rahat yolcu koltukları, 4 foksiyonlu sürücü koltuğu ve opsiyonel klima yer alıyor. Yeni J9 Premier Maxi, 2.8 lt direk enjeksiyonlu motorunun yanında ABS, EBD gibi gelişmiş güvenlik sistemlerine de sahip.

“Okul Taşıtı” versiyonlarında öğrenci güvenliğine yönelik; ızgaralı camlar, her koltukta emniyet kemerleri, sürücü tarafından kontrol edilen “dur lambası” ve okul taşıtı etiketi yer alıyor.

Distribütörlüğü İsotlar Grup tarafından yürütülmekte olan Yeni J9 Premier Maxi, Türkiye geneline yayılmış 30 yetkili satıcıda meraklılarıyla buluşuyor. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir