Aralık 25, 2013

Kâmil Koç Uşak seferlerine başlıyor

2013 yılında Orta ve Doğu Karadeniz’de hizmete açtığı hatlarla dikkat çeken Kâmil Koç, yeni sefer düzenlemeye başladığı illerin arasına Uşak’ı da ekledi. Uşak biletlerinin satışlarına başlayan Kâmil Koç, Uşak’tan ilk seferini 27 Aralık 2013 Cuma günü 13.30’da Uşak Otogarı’nda yapacağı açılış ile gerçekleştirecek.


Kâmil Koç ilk etapta Uşak’tan İzmir, İstanbul, Ankara, Bursa, Antalya,  Konya, Eskişehir, Kütahya, Afyon, Samsun, Ordu, Giresun, Trabzon ve Rize’ye sefer düzenleyecek. Uşak ile birlikte Kâmil Koç’un hizmet ağı 39 il, 193 ilçe ve 555 satış noktasına ulaşıyor.
Kâmil Koç Otobüsleri A.Ş. Genel Müdürü Kemal Erdoğan, yüksek güvenlik ve konfor standartları ile Uşak’a hizmet verecek olmaktan mutluluk duyduklarını belirterek şunları söyledi:
“Güvenlik ve kalite standartlarımızı yenilikçi bir anlayış ile sürekli geliştirirken hizmetlerimizi, Türkiye genelinde yaygınlaştırmak için yoğun bir gayret gösteriyoruz. Bu anlamda hızlı bir büyüme gösterdiğimiz 2013 yılı sona ermeden sefer düzenlediğimiz illere Uşak’ı eklemekten mutluyuz. Uşak’tan 14 ile seferlerimizde modern otobüslerimizle yolcularımıza, ‘yol arkadaşı’ olarak güzel, rahat bir yolculuk deneyimi yaşatmayı hedefliyoruz.’’  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir