Eylül 30, 2013

Kocaeli ve Bursa’nın tercihi Premium

Yakıt tasarrufunda lider araçları ile dikkat çeken Renault Trucks, Premium modeli ile uzun yol pazarında tercih edilen marka olmaya devam ediyor.
Renault Trucks’ın Kocaeli ve Bursa’daki yetkili bayisi Koçaslanlar Otomotiv, sektörün önde gelenlerine Renault Premium teslimatı gerçekleştirdi. Önallar Yem Sanayi, Onsekiz Kum Çakıl Hafriyat Nakliyat, Gürnak Nakliyat Sanayi, Güler Nakliyat, Alibey Uluslararası Nakliyat ve Turna Madencilik Petrol gibi bölgenin önde gelen nakliye ve sanayi şirketleri tercihlerini Premium 460 modelinden yana kullandılar.


 
Ocak ayında Güler Nakliyat’a 10 adet Premium 460.19 T 4X2 ve Alibey Uluslararası Nakliyat’a 4 adet Premium 460.18 T GV modellerinden teslim eden Koçaslanlar Otomotiv, Mart ayında ise Önallar Yem Sanayi’ne 5 adet Premium 460.19 T 4X2 modeli satışı gerçekleştirdi. Temmuz ayında ise Koçaslanlar Otomotiv tarafından Onsekiz Kum Çakıl Hafriyat Nakliyat’a 5 adet Premium 460.19 T 4X2 ve Gürnak Nakliyat’a 7 adet Premium 460.18 T GV 950 teslim edildi. Eylül ayında da satışlarını sürdüren Renault Trucks bayii, Turna Madencilik Petrol’e 5 adet Premium 460.19 T 4X2 araç teslim etti.
 

Türkiye uzun yol çekici pazarında gücüne güç katan Renault Trucks, müşterilerine sunduğu Optifuel sürüş eğitimi, Infomax sistemi ile taşımacılara yakıt tüketimlerinin azaltılması ve düzenli takip olanağı sağlıyor.


 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir