Ocak 6, 2011

Malatya Avenue sayısını arttırdı

Malatya Belediyesi şehir içi toplu taşımada Temsa’yı tercih ederek, 16 adet Temsa Avenue otobüsü filosuna ekledi. 27 Aralık Pazartesi günü gerçekleşen teslimatla birlikte, Malatya halkına hizmet veren Temsa Avenue sayısı 25’e ulaşmış oldu.

Törende Temsa Satış ve Pazarlama Direktörü İsmail Kemal Gürleyik, Temsa Satış ve Pazarlama Müdürü Murat Anıl ve Malatya Belediyesi Başkanı Ahmet Çakır hazır bulundu. Törende konuşan Malatya Belediyesi Başkanı Ahmet Çakır; “Malatya halkına en iyi hizmeti vermek hedefiyle yola çıktık. Araç trafiğini asgariye indirmek, ulaşım ağının açık ve fonksiyonel olarak çalışır vaziyete getirmenin ilk adımı toplu taşıma kalitesini yükseltip halkımızı toplu taşımaya yönlendirmek olduğunu çok iyi biliyoruz. Toplu taşımacılıktaki istenilen kaliteyi yakalamak için de filomuzu tamamen gençleştirmek hedefi ile geçtiğimiz dönemde satın aldığımız 9 adet Temsa Avenue’den duyduğumuz memnuniyet neticesinde 16 araçlık yeni bir teslimata daha imza attık. Teslim aldığımız araçlar içerisinde Euro V motora sahip Temsa Avenue ile de emisyon konusunda çevreye azami dikkat ederken, Avenue’lerin tüm parçalarının yüzde 100’e yakın geri dönüşüme sahip ve yenilenebilir olması da karar alış sürecimizde bizleri olumlu yönde etkiledi. Bütünüyle Türk üretimi olan Avenue ile öncelikli hedefimiz olan hizmeti ulaşım sistemimizde de kusursuz sunuyoruz” dedi.

Temsa Satış ve Pazarlama Direktörü İsmail Kemal Gürleyik ise şöyle konuştu:

“2011 yılında Büyükşehir Belediyesi olma yolunda emin adımlar atan Malatya Belediyesi ile gerçekleştirdiğimiz bu işbirliğinin mutluluğunu yaşıyoruz. Avenue özellikle engelli, yaşlı, çocuklu ve hamile vatandaşların konforunu sağlayan donanımları ile ön plana çıkıyor. Engelli vatandaşlarını öncelikli kılan ve engelliler için daha kolay yaşanabilir bir Malatya oluşturma çabalarını sürdüren Malatya Belediyesi’ne gerçekleştirmekte önemli bizim için. Temsa Avenue’nun Türkiye’nin her belediyesinde yer alması ve bu ayrıcalığı yolcularına sunması için çalışmalarımızı tüm hızıyla 2011’de de sürdüreceğiz” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir