Ocak 4, 2007

Mavitrans yeni yıla yeni Premium'ları ile girdi

Renault Trucks bayilerinden Engine Otomotiv 2006 yılının son satışında Mavitrans Uluslararası Nakliye AŞ’ye 3 adet Premium T Excellence’ı teslim etti.
 
Engine Otomotiv’in Sultanbeyli’deki tesislerinde gerçekleştirilen törene  Engine Otomotiv Araç Satış Müdürü Soner Alperöz, Araç Satış Sorumlusu Uğur Özkan, Mavitrans Filo Sorumlusu Cemal Beyazkılınç ve şirket yetkilisi Nihat Ünal katıldı.
Törende bir konuşma yapan Engine Otomotiv Araç Satış Müdürü Soner Alperöz, 2006 yılının Engine Otomotiv açısından yatırım ve değişim yılı olarak geçtiğini ve bu kapsamda Düzce’de bir şube açtıklarını, Sultanbeyli’deki servis merkezlerini genişlettiklerini ve yeni bir bilgi işlem altyapısı kurduklarını belirterek sözlerini şöyle sürdürdü: “2007 yılı Engine için satış performansının arttığı bir yıl olacak. Pazarın genişlemesi halinde bu pazardan alacağımız payı arttırmak için üstün performans sergileyeceğiz” dedi.
 
Mavitrans Filo Sorumlusu Cemal Beyazkılınç da uluslararası taşımada genişleyen iş hacimleri doğrultusunda araç yatırımına gittiklerini belirterek, Renault Truks’ı öncelikle yakıt tasarrufu nedeni ile tercih ettiklerini ve  yeni araçların filolarındaki ilk Euro 5 normlu araçlar olduğunu söyledi.
 
Satışı gerçekleştirilen Euro 5 normundaki  Premium  T Excellence 45O Bg çekicilerin kullandıkları AdBlue  yakıtı ilgili servislerden ve Total istasyonlarından temin edilebiliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir