Haziran 8, 2013

MD9LE 18 Haziran'da yollara çıkıyor

Temsa’nın kentiçi ulaşımda ayrıcalıklar getirecek yeni ürünü 9 metrelik MD9LE aracı, Çavuşoğlu Otomotiv’den törenle yollara çıkıyor. MD9LE, Şile Kooperatifi’ne teslim edilecek.

Temsa bayisi Çavuşoğlu Otomotiv’in ev sahipliğinde, 18 Haziran Salı günü Pendik’teki merkezinde gerçekleştirilecek etkinliğe 150’yi aşkın özel halk otobüsçüsü ile Temsa Genel Müdürü Dinçer Çelik, Pazarlama ve Satış Direktörü Murat Anıl, Bölge Satış Yöneticisi Baybars Dağ, Kurumsal İletişim ve Pazarlama Yöneticisi Ebru Ersan, Çavuşoğlu Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Nuh Çavuşoğlu, Genel Müdür Hasan Pilavcı da katılacak.

'Otobüsçü dostlarımız davetli'

Temsa Pazarlama ve Satış Direktörü Murat Anıl, 18 Haziran’da kentiçi ulaşımda değişen ihtiyaçlara cevap verebilen MD9LE’yi müşterilerin de katılımıyla yollara çıkartmanın gururunu yaşayacaklarını belirterek, “MD9LE, kentiçi ulaşımda daha kısa mesafede konforlu ama işletme avantajları da sunan ürün arayışı içinde olan müşterilerimizin ihtiyaçlarına, beklentilerine cevap verecek. 3 kapılı MD9LE toplam 72 kişilik yolcu kapasitesi, alçak tabanlı özelliği ile rahat giriş ve çıkış özelliği sağlıyor. Belediyelerin ve özel halk otobüsçülerin yeni gözdesi olacağına inandığımız MD9LE’nin ilk teslimatını Şile Kooperatifi’ne gerçekleştireceğiz. MD9LE’nin taşımacılarımıza hayırlı olmasını diliyorum. Bu güzel etkinliğe tüm otobüsçü dostlarımızı da davet ediyoruz” dedi.   

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir