Haziran 25, 2010

Omaş Lojistik Isuzu'yu tercih etti

Omaş Lojistik AŞ, Anadolu Isuzu'dan 10 adet NLR kamyoneti yapılan törenle teslim aldı.

Anadolu Isuzu Kocaeli Bayisi Karataş Otomotiv tarafından satışı yapılan NLR kamyonetlerin teslim törenine  OMAŞ Lojistik Genel Müdür Mehmet Ekinci, Anadolu Isuzu Pazarlama ve Satış Direktörü Fatih Tamay, Pazarlama Müdürü Efe Yazıcı, Bölge Satış Şefi Atakan Gürler, Isuzu Karataş Bayii Satış Müdürü Serkan Coşkuner katıldı.

Ekinci, törende yaptığı konuşmada, OMAŞ Lojistik olarak ticari araç kiralama, nakliye ve depolama alanında hizmet verdiklerini ve filolarında 80’in üzerinde araca sahip olduklarını belirterek: “Araçlarımızın büyük bir kısmını  Isuzu markası oluşturuyor” dedi.

Ekinci Isuzu markasını tercih etme nedenlerini ise şöyle ifade etti: “Kaliteye ve satış sonrası hizmetlere önem veriyoruz. 2005’ten bu yana ticari grupta araçları test ettik ve Isuzu marka araçlar ile yola devam etme kararı aldık. Isuzu'nun; yakıt ekonomisinin olması, dayanıklılığı, yaygın servis ağı, hizmet kalitesi, bakım ve parça servisinin ekonomik olması, parçasının her yerde bulunabilmesi ve satış sonrası hizmetleri bakımından kaliteli olması, araçları tercih etmemizin nedenleri arasında yer alıyor “

Ticari potansiyel açısından önemli bir bölge olan Gebze’de Anadolu Isuzu’nun önemli  iş ortağı olan  Karataş Bayii’nin  hızlı bir şekilde büyüdüğünü  belirten  Anadolu Isuzu Satış ve Pazarlama direktörü Fatih Tamay, kamyonetlerde  kalite, dayanıklık ve gelişmiş servis hizmetinin önemini vurguladı.

Tamay sözlerine şunları ekledi: “Liderliğimizin özünde kalite, liderliğimizin temelinde yaygın servis hizmeti var; bunların sonucu olarak tercih ediliyoruz. Küçük otobüs segmentinde başarılı bir yıl olacak. Pick-up'a söz söylemeye bile gerek yok. Geçen yılı lider kapattığımız gibi bu yılda lider olarak bitirmeyi ümit ediyoruz.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir