Ocak 19, 2010

PO'da Denizbank üretici kart avantajı

DenizBank’ın çiftçilere özel geliştirdiği “Üretici Kart”, anlaşmalı Petrol Ofisi istasyonlarında, akaryakıt alışverişlerinin yanı sıra madeni yağ alımlarında da beş ay vade avantajı sunuyor. Artık anlaşmalı Petrol Ofisi istasyonlarından alışveriş yapan “Üretici Kart” sahibi çiftçiler madeni yağ alımlarında da ödemelerini beş aya kadar sıfır faizle erteleyebilecekler.

DenizBank Tarım Bankacılığı Pazarlama Grup Müdürü Ahmet Çelik, Petrol Ofisi ile 2006 yılından bu yana başarılı bir işbirliği yaptıklarını, son olarak PO madeni yağ ürünlerinin de bu işbirliğine dahil edilmesiyle üreticilere sağladıkları avantajların artmasından mutluluk duyduklarını belirterek şöyle konuştu: “DenizBank olarak tarım sektöründe sürdürdüğümüz faaliyetler ve gerçekleştirdiğimiz yenilikler ile her zaman, her yerde üreticimizin yanındayız. Üretici Kart ile tarım sektöründeki müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun çözümleri sunarak hayatlarını kolaylaştırmayı hedefledik, 2009 yılı itibariyle 250 bini aşkın üretici kart sahibi çiftçi bulunuyor. DenizBank’ın Tarım Bankacılığı alanındaki farklılığını daha fazla çiftçimizle paylaşarak; Türkiye’nin sürdürülebilir gelişimi için önemli gördüğümüz tarım sektörüne finansal desteğimizi artırmayı hedefliyoruz.”

Petrol Ofisi Madeni Yağlar Grup Müdürü Sezgin Gürsu ise işbirliğini şöyle değerlendirdi: “Petrol Ofisi olarak tarım sektörünün ihtiyaçlarına özel en ileri teknolojilerle üretilmiş motor yağı ve diğer madeni yağ ürün portföyümüzle her zaman Türk çiftçisine avantajlı, kaliteli ürün ve hizmetler sunduk. Madeni yağ sektöründe teknolojik yenilikleri takip ederek Türkiye şartlarına özel, çiftçimizin en önemli yatırımı olan traktörünün ömrünü uzatıp gücüne güç katacak madeni yağları üretiyoruz. DenizBank’la işbirliğimiz çerçevesinde anlaşmalı istasyonlarımızda sunduğumuz Üretici Kart programından akaryakıt alan çiftçilerin sayısı 100 bine ulaştı. Tarım sektöründeki müşterilerimizin gösterdikleri ilgi ve talepleri doğrultusunda Petrol Ofisi madeni yağ ürün portföyünü de Üretici Kart kapsamına dahil ettik. Petrol Ofisi madeni yağ ürünlerinin programa katılmasının, çiftçilerimiz için önemli bir avantaj yaratacağını düşünüyoruz.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir