Haziran 7, 2007

Renault'dan haziran ayı kampanyası

Renault, Haziran ayında Total işbirliği ile Megane Sedan, Megane HB, Scenic ve Grand Scenic satın alan müşterilere 1.000 YTL, Symbol satın alan müşterilere ise 750 YTL tutarında yakıt hediye ediyor. Renault hafif ticari araç modellerinde ise 18.000 YTL’ye 12 ay %0 faiz imkanı sunuluyor.

Haziran ayında satış avantajlarının yanısıra servis avantajları da Renault sahiplerini bekliyor.  15 Mayıs – 15 Haziran tarihleri arasında düzenlenen Yaz Servis Kampanyası dahilinde Renault Fix servis paketlerinde %20 indirim uygulanıyor. Renault CarDvisit’e %20 daha fazla puan, ELF motor yağlarında %20 indirim ve 500 kişiye çekilişle TOTAL’den 150 YTL’lik yakıt Renault sahiplerini bekliyor. Ayrıca Renault, Haziran ayında tüm Renault sahiplerine tatil öncesi lastiklerini kontrol ettirmelerini öneriyor. Cam aksiyonu dahilinde ise Renault hasarlı camı mümkünse onarıyor, tamir edilemiyorsa değişimini yapıyor.

Renault, müşterilere 1 yıl boyunca İSPARK park yerlerini ücretsiz olarak sunmaya devam ediyor. Renault, ücretsiz park yeri projesini İstanbul Büyükşehir Belediyesi iştiraki olan İSPARK ile hayata geçirdi. Renault veya Dacia otomobil alan herkes İstanbul’daki 1000’i aşkın İSPARK otopark noktasından ücretsiz yararlanma hakkı elde ediyor. Otomobilin satın alındığı tarihten itibaren 1 yıl boyunca kapalı otoparklara 12, yol üzerindekilere ise 2 saat süresince ücretsiz park imkanı sunuluyor. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir