Kasım 15, 2007

Renault'dan kışlık paket, indirimli bakım!

Kış aylarını sorunsuz geçirmek için Renault Yetkili Servisleri’nde servis paketleri indirimli olarak sunuluyor. Fix Servis Paketleri ve Elf motor yağlarında %20 indirimin yanısıra Renault CarDvisit’e %20 daha fazla puan, kampanyaya katılan herkese de F1 hediyesi veriliyor. Ayrıca, kampanyadan faydalanan Renault kullanıcıları, bir sonraki servis ziyaretlerinde kullanabilecekleri İndirim Kuponu’na da sahip oluyorlar.

Türkiye’nin neresinde olursa olsun, ülke geneline yayılmış geniş Yetkili Servis ağı, uzman ve eğitimli personel ile Renault ve Dacia marka otomobillerin bakım ve servis hizmetleri en iyi şekilde uygulanıyor. Renault Yetkili Servisleri’nde kaliteli ve üstün servis hizmetlerinin yanısıra dikkat çekici avantajlar da sunuluyor. 19 Kasım – 19 Aralık tarihleri arasında Renault Yetkili Servisleri’ni ziyaret eden Renault kullanıcıları, Renault Fix Servis paketlerinde %20 oranında indirimden faydalanabilecekler. Kampanya, Ön Cam Paketi hariç tüm Renault Fix servis paketlerini kapsıyor.

Bu kampanya dahilinde Renault Yetkili Servisleri’ne gelerek aracına Fix Servis Paketleri ile  bakım/onarım yaptıran tüm Renault kullanıcılarına anahtarlık, şapka, t-shirt, cep telefonu süsü, torba çanta ve boyun askısı gibi Renault F1 Team ürünlerinden oluşan hediyeler verilecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir