Ekim 15, 2007

Renault Symbol Extreme'lerde kampanya

Renault Megane Sedan, Megane HB ve Clio’dan sonra Symbol modelinde de Extreme Özel seri uygulaması hayata geçirildi. Symbol Extreme’de standart olarak sunulan alüminyum jantlar, ABS, direksiyondan kumandalı ayrı ekranlı 4x15W radyo-CD-MP3 ve gövde rengi elektrikli dış dikiz aynaları dikkat çekiyor.

Üretime başladığı 1999 yılından itibaren 450 bin adetten fazla üretilen ve Türkiye pazarında 150 bin adetten fazla satış rakamı elde eden Symbol, 2007 yılının ilk 9 ayında Türkiye’nin en çok satılan otomobilleri arasında yer aldı.

Expression Plus ekipman seviyesi, Symbol ürün gamında yapılan bir diğer yenilik. Bu modelde ise Expression donamın seviyesinde bulunan ekipmanlara ek olarak ABS, otomatik klima, gövde rengi elektrikli dış dikiz aynaları, yolcu hava yastığı ve elektrikli camlar standart olarak bulunuyor. Opsiyonel olarak sunulan stil paketinde alüminyum janlar ile sis farları yer alıyor. Ayrıca, Ekim ayında Symbol Extreme modelinde 12.000 YTL krediye 12 ay %0 faiz sunuluyor. Megane Sedan modelinde 29.900 YTL’den başlayan anahtar teslim fiyatlar ise Ekim ayının bir diğer avantajı

Renault, müşterilere 1 yıl boyunca İSPARK park yerlerini ücretsiz olarak sunmaya da devam ediyor. Renault, ücretsiz park yeri projesini İstanbul Büyükşehir Belediyesi iştiraki olan İSPARK ile hayata geçirdi. Renault veya Dacia otomobil alan herkes İstanbul’daki 1000’i aşkın İSPARK otopark noktasından ücretsiz yararlanma hakkı elde ediyor. Otomobilin satın alındığı tarihten itibaren 1 yıl boyunca kapalı otoparklara 12, yol üzerindekilere ise 2 saat süresince ücretsiz park imkanı sunuluyor. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir