Ocak 16, 2007

Sanko'dan yeni yol makinaları

Sanko  Makina, iş makinaları grubunda ürün gamına  yol makinalarını da ekledi. Silindir ve greyderden oluşan bu yeni ürünlerin sunduğu kalite ve fiyat performansı ile pazarın beğenisini kazanacağını belirten Sanko Makina Genel Müdürü Serhan Işıldar, “Yol inşaatı ve düzeltme işlerinde, hava alanı inşaatında, set yapımı, bahçe düzenlemesi gibi işlerde kullanılan makinalarla pazara girmemizin  öncelikli hedefi; ürün yelpazemizin eksik olan elemanlarını tamamlayarak müşterilerimize tam hizmet sunabilmektir. Bu yeni ürünler performansları ile müşteri memnuniyetini sağlayacaklardır” dedi.

Yeni ürünlerle ilgili olarak 2007 yılı hedeflerinin  pazara giriş ve tanıtım olduğunu ifade eden Işıldar,  distribütörlüğünü üstlendikleri ürünlerin,  Cummins dizel motorları, ZF şanzıman, Rexroth hidrolik aksam ve Husco ana valf gibi kalitesi tüm dünyaca bilenen komponentlere sahip, ancak optimim fiyatla ve Sanko güvencesiyle satışa sunulduğunu söyledi.

Yüksek performansı ile kullanıcılarını memnun edecek silindirlerde; çift tahrikli 2 veya 3 kademeli seyir hızı, 2 kademeli vibrasyon aralığı , direk motora bağlanmış tahrik pompası ve vibrasyon pompası, hidrostatik şanzıman ile yürüyüş, vibrasyon ve sevk sisteminde verimlilik gibi özellikler ön plana çıkıyor. Seyir hızı ve vibrasyon frekansı, rakipleri ile kıyaslanacak kadar iyi olan silindirler aynı zamanda aksesuar olarak  klima,
Radyo ve ROPS kabine sahip.

Greyderler güçlü motoru, ZF şanzımanı, patinajı engelleyen özel dizayn dingili ve diferansiyeli ile çamurda ve karda yüksek çekiş gücü sağlıyor. İki bağımsız hidrolik valf grubu, uzun ömürlü ve kapalı tip çember dişlisi, kutu tipi yüksek burulma direnci olan ön kiriş kesiti, ağır hizmet tipi bıçağı, güvenli ve konforlu kabini yüksek performansa katkıda bulunuyor.

Ayrıca ürün gamında yer alan robot sistemli asfalt sericiler de performans olarak beklenen işlerin üstesinden kolaylıkla gelebilecek kapasitede. Asfalt sericilerin diğer özellikleri ise şöyle sıralanıyor; Full hidrolik; küresel tip redüksiyon ve paletli yürüyüş sistemi, Mikro kompüter kontrol, Ayarlanabilir serme kalınlığı, burgu ve serme tahtası ile adımlamayı ayarlama, Çift pompa, çift motor ve çift redüksiyon sürüş, Kaymadan, düşmeden dönebilmek, Seçilebilen çift sarsılma imkanı ve çok işlevli sıkıştırma salınımı vb.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir