Nisan 20, 2007

SCANIA, KRONE ve MEILLER'in ROADSHOW buluşması

Scania, Krone ve Meiller’in Karadeniz Ereğli’de başlayan tanıtım turunun ikincisini Doğuş Otomotiv’in Kayseri Yetkili Satıcısı Özsa Otomotiv ile birlikte 10 Nisan’da Nevşehir Dedeman Oteli’nde gerçekleşti.

Nevşehir Dedeman Oteli’nde gerçekleşen ve tüketicilerin ürünleri daha yakından tanımalarını sağlayan tanıtım gecesinde Scania R serisi ile 4 serisi çekiciler, Krone Platform ve Megaliner kayar çatı model treylerler ve Meiller damperler yer aldı.

Doğuş Otomotiv yetkilileri Road Show’un amacının; distribütörlüğünü yaptıkları bu 3 büyük marka ile karar aşamasındaki potansiyel müşterilerin, araçları daha yakından tanımalarını kolaylaştırmak olduğunu ifade ettiler. Road Show’un çeşitli illerde devam edeceğini belirten yetkililer, İç Anadolu’da kurduğu güçlü satış ve servis ağı ile Özsa Otomotiv’in Scania, Krone ve Meiller markalarını iyi koruyan bir kuruluş olduğunu da sözlerine eklediler.

Özsa Otomotiv, Kayseri’de kurduğu güçlü servis ağı ile kısa sürede büyüyen ve hizmetiyle İç Anadolu’nun en büyük otomotiv tesisine sahip bulunuyor. 2003’te 16 500 metrekare kapalı, 4.500 metrekare bahçesi olan Yeni Consept Showroom' una taşınan Özsa Otomotiv, Doğuş Otomotiv’in Yetkili Satıcısı olarak hem satışta hem de satış sonrasında verdiği hizmetle büyük takdir kazandı. Özsa Otomotiv, 155 kişilik uzman kadrosu ile Scania, Krone ve  Meiller yanında Volkswagen, Audi, Seat,  2.El (DOD), Volkswagen Tüketici Finansman Sistemi (VDF), Kasko-Sigorta Hizmetleri, Orijinal Yedek Parça, Aksesuar ve Auto Wax alanlarında müşterilerine hizmet veriyor. Mekanik, kaporta, elektrik ve boya atölyelerinde de günde 100 araca bakım hizmeti veriliyor.

ROADSHOW’da SERGİLENEN  ARAÇLAR

R 420 CA4x2HNA
R 420 CA4x2HNA çekici özellikle yurtiçi ve çevre ülke nakliye segmetlerinin ağır çalışma şartlarında uzun hizmet ömründe güvenle çalışacak özelliklere sahip.  Yeni R Serisi CA 4×2 Çekici’de kullanılan APS hava işletim sistemi, elektronik motor işletim sistemi EMS sayesinde Scania düşük yakıt tüketimi konusundaki başarısını birkez daha kanıtlıyor.

R 420 CA4x2HNA çekicide uluslararası nakliye araçlarında kullanılan DC12 14 motora sahiptir. HPI yüksek basınçlı püskürtme teknolojisi ile çalışan Euro III normlarına haiz 420 hp gücünde motor ve bu motor ile uyumlu çalışacak şekilde tasarlanmış olan yeni GRS905 buçuklu şanzıman ve aktarma organları ile CA 4×2 Çekici yüksek performansı düşük yakıt tüketimi ile sağlıyor.  R Serisi çekicide kullanılan 4 noktadan hava süspansiyonlu ve komple çelik gövdeli CR19N çift yataklı kabin, konforu ön plana çıkarırken güvenlikten de taviz vermiyor., Her noktada etkili havalandırma, geniş iç hacim, düşük motor tüneli yüksekliği ile CA çekici uzun yolda konfor, kullanım rahatlığı ve emniyeti bir arada sunuyor.

R 124 GA4x2NA420
Scania’nın uzun yıllardır Türkiye’de en fazla tercih edilen araçlarından olan 4 serisi R124 GA4X2 NA 420 çekici 1100-1300 dev/dak’da 2000 Nm tork elde edebilen 420 bg motora sahip. Birim enjektörlü güçlü motorunun yanısıra EBS, ABS ve Scania yardımcı fren sistemi Retarder ile üstün frenleme performansı göstererek, sürücünün ve aracın güvenliğini ön planda tutuyor. Ayarlı direksiyon, hava suspansiyonlu ve ısıtmalı sürücü koltuğu, ve 2007’den itibaren standart olarak sunulan otomatik kliması ile R124 GA4X2 NA 420 çekici Scania konforunu ve güvenilirliğini sizlere sunmaya devam ediyor.

Krone Mega Liner Treyler
Yenilikçi ve yüksek hacimli bir araç olan Krone Mega Liner’ın 101 m3 mega yükleme hacmi, 450 mm kaldırma yüksekliği, hidrolik kalkar çatısıyla hızlı yükleme/boşaltma için arka perde gergileri ve ödüllü yük sabitleme sistemi ile ziyaretçilerin dikkatini çekerken, hidrolik kalkar çatı sistemi sayesinde Krone Mega Liner’ın zaman tasarrufu sağlayarak nakliyecilere pratik çözümler sunduğunu bir kez daha gösterdi.Krone’nin ürün yelpazesindeki çok farklı kullanım amaçlarına uygun treylerlerin her modeli TUV tarafından onaylı Yük Güvenlik Sertifikası ve gümrük mevzuatına uygun Edscha marka kayar çatı sistemlerine sahiptir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir