Haziran 8, 2010

Scania ve Krone Karadenizli nakliyecilerle buluştu

Türkiye’nin Güney Kafkasya ve Orta Asya’ya açılan ticaret kapılarından birisi olan Trabzon’un  önemli ihtisas fuarları arasında yer alan Trabzon Otomotiv Fuarı'nda Scania ve Krone markaları, bölge nakliyecileri ile buluştu.
 

1-6 Haziran 2010 tarihleri arasında ziyaret edilen fuarın Asya Otomotiv standında Scania G420 CA4X2 HSA ve G420 LA4X2 MEB çekici ve Krone Cool Liner treyler sergilendi. Araçlar, fuar ziyaretçileri tarafından incelenirken, ziyaretçiler yetkililerden bilgi alma fırsatı da buldular.

Fuarı değerlendiren Asya Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Ekrem Kayıkçıoğlu, Trabzon bölgesinin lojistik sektörü için çok önemli bir konumda yer almasından dolayı bu fuara büyük ilgi gösterildiğini söyledi.

Trabzon Otomotiv Fuarı'nın ihtisas fuarları arasında kendisini kabul ettiren önemli bir fuar olduğunu dile getiren Kayıkçıoğlu: ” Taşımacılık sektörünün yoğun bir şekilde faaliyet gösterdiği bölgemizde, müşterilerimiz ihtiyaç duydukları tüm araçları bir arada görme fırsatı buluyorlar. Özellikle Scania ve Krone bu bölgede yoğun talep gören markaların başında geliyor. Müşterilerimizi standımızda ağırlamaktan mutluluk duyuyoruz” şeklinde konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir