Temmuz 29, 2008

Tarsus Ulaşımına Prestij City'ler, Futbol kulüpleri Temsa kullanıyor

Temsa Global AŞ, ticari araç yelpazesinin yeni ürünü Prestij City araçların en son teslimatını Tarsus Ulaşım AŞ’ye yaptı. Tarsus’un şehir içi yolcu taşımacısı olan firma, filosuna Temmuz 2008’de, 30 adet Prestij City araç ekledi. Tarsus Ulaşım AŞ yöneticilerinden Hamza Kapak ve Hasan Kaya, “Hedefimiz, Prestij City araçlarla Tarsus halkına daha kaliteli hizmet sunarak yolcu memnuniyetini artırmak. Yeni Prestij City araçların Tarsus halkı tarafından beğeniyle karşılanacağını ve yolcu sayımızı artıracağını düşünüyoruz” dedi.

Bu arada, Temsa Global, Avusturya’da kamp yapan Fenerbahçe ve Beşiktaş ile Almanya’da sezona hazırlanan Galatasaray futbol takımlarına Safari HD araçlarla destek veriyor. Futbol devlerine kampları süresince hizmet veren 59 kişilik paslanmaz çelik Safari HD, donanım olarak wc, mutfak, navigasyon sistemi, 220 volt elektrik, DVD ve 2 LCD monitör içeriyor. Yurt içinde de Fenerbahçe, Galatasaray ve Konyaspor özel olarak tasarlanmış Temsa Diamond’larla seyahat ediyor.

Şehir içi taşımacılığında Prestij City
Prestij City, tasarımı ve donanımlarıyla dikkat çekiyor. Geniş kapıları ve merdiven basamakları, duraklarda yolcuların kolayca iniş-biniş yapabilmesini sağlıyor. 2,1 metre olan tavan yüksekliği, geniş iç hacmi, düz koridor alanı ve görüş açısını artıran geniş yan ve ön camları yolculuk sırasında ferahlık sunuyor. Prestij City yakıt ekonomisi sunan 136 beygir gücündeki motoru, %39’luk tırmanma kabiliyeti ve 6,3 metre en iyi minimum dönüş yarıçapı ile öne çıkıyor. Güvenlik donanımlarıyla da dikkat çeken Prestij City’de, retarder, park mesafe göstergesi ve geri vites ikaz sesi ekstra güvenlik sağlıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir