Mayıs 14, 2007

Uluslararası taşımacıların filoları DAF Tırsan'ın araçlarıyla gençleşiyor

Baysallar’a 200. DAF

Karayolu nakliye sektöründe 40 yıldır faaliyet gösteren Baysallar 5 adet DAF FT XF 105 460 Euro5 alçak tabanlı çekici ve 5 adet gümrük mevzuatına uygun, perdeli mega yarı römork satın aldı. Araçarı 11 Mayıs 2007 tarihinde DAF-Tırsan Samandıra tesislerinde Satış Direktörü İbrahim Altun törenle Baysallar Yönetim Kurulu Başkanı Osman Baysal’a teslim etti. Bu teslimat ile Baysallar filosundaki toplam DAF çekici sayısı 200’e ulaştı.
Teslimat töreninde Osman Baysal; DAF-Tırsan’ın her konuda Baysallar’ın yanında olduğunu ve kullandıkları DAF çekici ve Tırsan römorkların sorunsuz, ikinci el değeri yüksek, her türlü durum ve şartta optimum performans veren, çok güçlü ve dayanıklı taşıtlar olduğunu belirtti ve önümüzdeki günlerde alımlarının devam edeceğini söyledi.

STS Nakliyat’a 10 DAF çekici

Karayolu nakliye sektörünün kuzey ülkelerine çalışan sayılı firmalarından STS filosunu 10 adet DAF FT XF 105 460 Euro 5 çekici ve 10 adet mega şasi, perdeli maksima yarı römork ile güçlendirdi. DAF-Tırsan Samandıra tesislerinde 11 Mayıs 2007 cuma günü DAF-Tırsan Satış Direktörü İbrahim Altun tarafından STS taşımacılık Yönetim Direktörü Sait Kurtuluş’a törenle teslim edilen DAF çekici ve Tırsan yarı römorkler ile STS filosundaki araç sayısını 50’ye yükseltti.
Törende Sait Kurtuluş, DAF-Tırsan’ın taşıtları ve satış sonrası servisi ile tek tercihleri olduğunu -35 derecede dahi sorun çıkarmayan çekici ve römorkların ayda yaklaşık 7500 km yaptığını, normal bakımların dışında filodaki DAF çekici ve yarı römorkların arıza çıkarmadan 1 milyon km’yi geçtiğini söyledi. Sözlerini DAF-Tırsan’ın Türkiye ekonomisine katkısının yadsınamayacağını belirterek ve hayırlı olsun dilekleri ile kapatan Kurtuluş, yeni alımların gündemde olduğu bilgisini de törene katılan basın mensupları ile paylaştı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir