Temmuz 9, 2007

VDF'den filo kiralama fırsatı

VDF Filo Hizmetleri tarafından geliştirilen “Yetkili Satıcı İnternet Sistemi” ile filo kiralamak veya araç filosunu yenilemek isteyen müşteriler yetkili satıcılar ile görüşerek ihtiyaçlarına çözüm bulabilecek. Bu sistem ile araç parklarını oluşturmak veya yenilemek isteyen firmalar, doğrudan yetkili satıcıdan teklif alacak ve gerekli tüm işlemler yetkili satıcı tarafından takip edilecek.

 “İster 1 ister 100 araç” sloganıyla işletmelerin araç filosu ihtiyaçlarını marka ayırt etmeksizin karşılayan firma, yeni sistemi ilk olarak Türkiye’deki tüm yetkili Volkswagen satıcıları ve anlaşmalı on dokuz Ford yetkili satıcısında başlattı. “Yetkili Satıcı İnternet Sistemi” ile kiralama yapan yetkili satıcılar, kiralama yaptıkları işletmelere 2. el, satış sonrası servis imkânları da sunuyor.

VDF Filo Hizmetleri Direktörü Yavuz Başal yeni sistemle, Türkiye çapındaki müşterileriyle olan ulaşım ağını yaygınlaştırdıklarını ve bu sayede başta küçük ve orta ölçekli firmalara ulaşarak hizmet ağlarını güçlendirmeyi hedeflediklerini söyledi. Başal, ‘bu yeni hizmetimize özellikle işletmeler tarafından talep edilen diğer marka araçları da dahil ederek sistemi büyütmeyi öngörmekteyiz” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir