Ekim 29, 2008

Doruk Türkiye turunda!

Otokar, 35 kişilik Doruk 190S modelini, Türkiye genelinde düzenlediği yol şovlarla tanıtıyor. İlk ayağı 14-24 Ekim 2008 tarihleri arasında Balıkesir, Manisa ve İzmir'de gerçekleşen etkinlik, ilerleyen günlerde Türkiye'nin diğer illerinde devam edecek.

Otokar yetkilileri, yol şovu sırasında, Doruk 190S modelinin Türkiye’nin yol koşullarına uyum sağlayan üstün özellikleri hakkında detaylı bilgiler verdiklerini ve Roadshow etkinliğine katılanların, Doruk 190S’i test etme imkanı bulduklarını söylediler.

Yetkililer aracın özelliklerine ilişkin olarak ise şu bilgileri verdiler:

Doruk’un servis taşımacılığı için geliştirilen 35 kişilik otobüsü Doruk 190S, büyük otobüslerin maliyetli, küçük otobüslerin yetersiz kaldığı yolculuklar için ideal bir otobüs. Doruk 190S’te önde ve arkada uzaktan kumandalı dışarı açılan tek kanat kapılar, 6 ileri 1 geri tam senkromeçli mekanik şanzıman, önde ve arkada tam kuru havalı, çift devreli, otomatik ayarlı, hava soğutmalı disk frenler bulunuyor. Doruk 190S’te klima, yatar tip kumaş yolcu koltukları, halı kaplı koridor, radyo, CD ve MP3 çalar, ön ve arkada sis farları, dijital saat standart olarak sunuluyor. Havalı sürücü koltuğu, rezistanslı sürücü yan camı, kalorifer, kilitli dolap, hostes koltuğu ise sunulan diğer özellikler arasında. Ayrıca Doruk 190S’de, DVD player, ilave ısıtma sistemi ve çift cam seçeneği de müşterilerin isteğine bağlı olarak sunuluyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir