Temmuz 9, 2013

İnci Akü, İSDER 5. Forklift Komite toplantısına ev sahipliği yaptı

İstif makineleri sektöründe faaliyet gösteren ana üretici firmaları ve Türkiye’deki genel distribütörleri tek çatı altında toplayan İstif Makineleri Distribütörleri ve İmalatçıları Derneği’nin (İSDER), 5. Forklift Komite toplantısını İnci Akü’nün Manisa’daki 2. fabrikasında gerçekleştirdi. İnci Akü’nün de üyesi olduğu İSDER’in 5.Forklift Komite toplantısına İSDER Forklift Komite Üyeleri, İnci Akü’nün endüstriyel akü bayileri katıldı.

İSDER Genel Sekreteri Faruk Aksoy, sektörün her geçen gün ivme kazandığını belirterek, '''2023'e 10 kala' Uluslararası İş Makinaları Kongresi ile 19-20 Eylül 2013’ te İstanbul Greenpark Pendik Hotel’de sektörün 2023 Vizyonuna ışık tutacak çok büyük bir kongre düzenleyeceğiz. 20 Milyar USD’yi yöneten 100’e yakın CEO ve 55 ulusal ve uluslararası Dernek ve Federasyonun desteklediği Kongremize T.C. Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanımız Nihat Ergün ve T.C. Ekonomi Bakanımız Zafer Çağlayan büyük destek vermektedirler’’ dedi.

“Bu sektöre hizmet veren firmalardan biri olarak İSDER 5. Forklift Komite toplantısına ev sahipliği yapmaktan dolayı mutluluk duyduk” diyen İnci Akü Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO’su Göksel Paker, şunları söyledi: “Kurulduğumuz günden bugüne enerji depolamada uzmanlaşarak sektöre farklı açılımlar getiriyoruz. İnci Battery markası ile endüstriyel alanlar için teknolojimizle sorunsuz kullanım sunan uzun ömürlü enerji depolama çözümleri geliştiriyoruz. Endüstriyel alanda son teknoloji ile üretim yapan bir firma olarak, tüm markalara uygun, istenen güç ve ölçülerde forklift, transpalet, istif makineleri, çekici, yer temizleme makineleri, golf arabaları ve lokomotifler için traksiyoner aküler üretiyoruz. İnci Battery Traksiyoner aküler, uzun ömürleri, güvenli kullanımları, kısa sürede şarj olmaları ve daha düşük enerji maliyetiyle, elektrik enerjisiyle çalışan araçlar için en uygun çözümü İnci Akü kalitesiyle sunuyor.”
 
İnci Akü’nün Manisa Organize Sanayi Bölgesi’nde yer alan Türkiye’nin ilk Breeam Sertifikalı üretim tesisinin gezisi ile başlayan program Manisa Anemon Otel’de düzenlenen toplantı ile devam etti. Toplantıda İnci Akü Satış ve Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Kadir Kaymakçı’nın yaptığı İnci Akü sunumunun ardından soru-cevap bölümüne geçildi. İSDER Komite Toplantısı ile sona eren organizasyonda davetliler İnci Akü faaliyetleri hakkında detaylı bilgi alma fırsatı buldu.
 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir