Mart 4, 2008

Meiller Ocak 2008'de 14 damper teslim etti

Meiller, Ocak ayında Cebeci Madencilik, HMC Yapı Sanayi, Ankara Tekstil, Zofunlar İnşaat Malzemeleri, Öz Kardeşler İnşaat ve Uğural İnşaat’ın aralarında bulunduğu firmalara 14 adet damper satışı gerçekleştirerek 2008’e hızlı giriş yaptı.

Meiller’in Türkiye’de en çok satan modeli olan MHPS 41/3 S ST yarım boru tipi damperden 2 adet satın Uğural İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Ayhan Alataş, Meiller’i tercih etmelerinin nedenleri arasında müşteri memnuniyetine verdikleri önemin büyük rol oynadığını ifade etti. 1998 yılında kurulan Uğural İnşaat bugün 300 personel ve 200’e yakın araç ile sektöründe hizmet veriyor:

MHKS 41/3 S ALU Klasik Tip damper modelini tercih eden Ankara Tekstil Yönetim Kurulu Başkanı Metin Çelik ise 2007 yılında aldıkları ilk Meiller damperin hafif ve sağlam yapısı, performansı, kalitesi ve markaya duydukları güven nedeniyle Meiller ile çalışmaya devam ettiklerini söyledi. Yine aynı 3 adet model damperi filosu için seçen Zofunlar İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Hikmet Zofun “Set Beton ve Set Çimento’nun Marmara Bölgesi’ndeki tek tedarikçisiyiz. Doğuş Otomotiv’e duyduğumuz güven, damper alımı konusunda hiç kuşku duymadan Meiller’e yönelmemize neden oldu. Meiller’in Avrupa çapındaki başarısının da farkındayız. Bu nedenle, Meiller damperleri filomuza kattık” şeklinde konuştu.

MHPS 41/3 S ST yarım boru tipi damper modelini filolarına ekleyen Öz Kardeşler İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Şakir Alataş da firma olarak Türkiye genelinde yaptıkları yol, köprü, baraj üst ve alt yapı çalışmalarıyla bilindiklerini söyleyerek 400 çalışanıyla 1993 yılından bu yana inşaat sektöründe olduklarını belirtti. Yine bu model damperleri tercih eden  Cebeci Madencilik’in Yönetim Kurulu Başkanı Abdülvahap Şentürk, 4 yıldır kum ve  mıcır taşımacılığı yaptıklarını belirterek Meiller’e güvenlerinin tam olduğunu kaydetti. Şentürk, 140 araçlık bir filoya ve 280 personele sahip olduklarını da belirterek “Meiller ile bu sektördeki işbirliğimiz devam edecektir” dedi.

İSKİ’nin alt yapı çalışmalarını yürüten HMC Yapı Sanayi firması da 1 adet MHPS 41/3 S ST yarım boru tipi damper modelini filosuna kattı. HMC Yapı Sanayi Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Çoşkun 200 personelle çalışmalarını yürüttüklerinin bilgisini verdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir