Temmuz 25, 2007

Scania ve Krone tanıtım turları devam ediyor

Scania ve Krone markalarını müşterilere daha yakından tanıtabilmek amacı ile Türkiye’de gerçekleştirdiği tanıtım turlarına devam ediyor.

2007 yılının ilk yarısında, Karadeniz Bölgesi’nde Karadeniz Ereğli ve Karabük’te başlayan organizasyon, İç Anadolu bölgesinde Nevşehir, Ege Bölgesi’nde Soma ve Manisa’da devam ederek tekrar Karadeniz Bölgesi’ndeki Ordu ve Samsun’da son buldu. Bu roadshowlara 1500 adedin üzerinde nakliyeci katıldı.

Yakıt ekonomisi ile dikkat çeken son model R420 Scania araçların hepsi, balataların ömrünü uzatan ve güvenli sürüş sağlayan  Scania Retarder fren sistemi ile donatılmış. 420 beygir gücündeki R serisi Scania 4×2 CA çekici yurtiçi nakliyesinin zorlu ve ağır çalışma koşullarına uyumlu. 420 beygir gücündeki 4×2 GA Scania 4 serisi çekici ise ergonomisi, konforu ve ile beğeni topluyor. Scania’nın 4 Serisi 8×2 kamyonu, komple çelik gövdeli çift yataklı yüksek kabini ve 380 beygir gücündeki motoru ile yurtiçi nakliyede her türlü yükü taşıyor. Krone, pazara sunduğu Profi Liner, Cool Liner, Dry Liner, konteyner taşıcıyıcı yarı-römork, tenteli üst yapılı ve askılı tekstil taşıma amaçlı kapalı kasa kamyon römorkları ile tüketicilerin beklentilerini karşılıyor. KTL kataforez kaplama ve toz boyama sistemine sahip Krone tüm modellerinde paslanmaya karşı 10 yıl garanti veriyor. ATP – HACCP sertifikasına sahip dünyadaki ilk treyler üreticisi olan Krone’nin  her treyler modeli için TUV tarafından onaylı Yük Güvenlik Sertifikası bulunuyor.

Doğuş Otomotiv ve yetkili satıcı/servisleri, araç tanıtım organizasyonlarını önümüzdeki günlerde de farklı bölgelerde gerçekleştirerek müşterileri ile buluşmaya devam edecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir