Nisan 17, 2006

SGL, ilk araçlarını Renault Premium tercih etti

SGL Global Lojistik oluşturacağı filo için ilk araçlarında Renault Premium’u tercih etti. Renault Trucks Türkiye Genel Müdürü Gino Costa yeni Premium’ları SGL Global Lojistik firma sahipleri Süleyman Sağlık, Nahit Sağlık ve Zahit Sağlık’a teslim etti.

Costa törende yaptığı konuşmada “Yeni Premium gerek yüksek kalitesi, gerek üstün teknolojik özellikleri, gerekse etkileyici tasarımı ile taşımacılık firmalarının yoğun şekilde talep ettikleri bir araç. Bu yeni araçlar taşımacılık müşterilerimizin faaliyetlerini daha verimli ve karlı şekilde yapmalarını ve kullanım maliyetlerini düşürmelerini sağlayacaktır” dedi.

SGL’nin ilk araçları

SGL adına bir konuşma yapan Nahit Sağlık ise “Yeni Premium’ların iyi bir araç olduğuna inanıyoruz. Sene içinde filomuzu büyütmeye yönelik yatırımlarımıza devam edeceğiz. Yeni araçlarımızın da Renault olmasını düşünüyoruz” dedi.

35 bin metrekare açık, 5 bin metrekare kapalı alana sahip SGL Global Lojistik, 30 yılı aşkın süredir taşımacılık faaliyetlerini sürdürüyor. Çok amaçlı taşımacılıkta kullanılacağı belirtilen Renault Premium’lar S.G.L Global Lojistiğin ilk araçları oldu.

SGL tarafından satın alınan yeni Premium’larda 10.8 litre hacimli 6 silindirli DXi11 motor bulunuyor. 440 beygir gücündeki araç Euro 3 normlarını karşılıyor.

11 adet Yeni Renault Premium’un satışı Horoz Taşıt Servis tarafından gerçekleştirildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir