Ağustos 7, 2006

Shell & Turcas Petrol'ün Hedefi: Tartışmasız Bir Numara Olmak

Shell Türkiye ve Turcas Petrol’ün kurduğu ortak girişim şirketi “Shell & Turcas Petrol A.Ş.”nin ilk bayi toplantısı Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı’nda gerçekleşti. Shell & Turcas Petrol A.Ş.’nin Türkiye akaryakıt dağıtımı sektörünün lideri olma hedefiyle uygulayacağı faaliyet planının anlatıldığı toplantıya Shell & Turcas Petrol A.Ş. İcra Kurulu Başkanı George Spanoudis, Shell & Turcas Petrol A.Ş. Perakende Satışlar Müdürü Ahmet Erdem ve diğer üst düzey yöneticiler ile 81 ilden gelen 1200 bayii katıldı.

“Tartışmasız Liderlik” temasıyla düzenlenen bayi toplantısında bayiler, şirketin hedeflerini Shell & Turcas Petrol A.Ş. İcra Kurulu Başkanı George Spanoudis, Shell & Turcas Petrol A.Ş. Perakende Satışlar Müdürü Ahmet Erdem ile diğer üst düzey yöneticilerden bizzat dinleme fırsatı buldu. . Gazeteci-yazar Deniz Gökçe’nin şirket birleşmelerinin ülke ekonomilerine sağladığı katkılar konusunda yaptığı sunum ise bayiler tarafından ilgiyle izlendi.

Bayi toplantısında bir konuşma yapan “Shell & Turcas Petrol A.Ş.” İcra Kurulu Başkanı George Spanoudis, “Shell & Turcas Petrol A.Ş.”nin başarıyla kurulmasında bayilerin büyük katkısı olduğunu dile getirerek “Siz değerli iş ortaklarımıza, birleşme öykümüzde, hep yanımızda olduğunuz için teşekkür ediyor, gücümüzü oluşturan bu birlikteliğin sonsuza kadar sürmesini diliyorum” dedi.

“Shell & Turcas Petrol A.Ş.”yi önümüzdeki iki yıl içerisinde Türkiye akaryakıt ve madeni yağlar pazarının bir numarası yapmayı hedeflediklerini söyleyen Spanoudis, sözlerini şöyle sürdürdü: “Daha ilk günden yaklaşık 6 milyar dolarlık bir ciro ile işe başlayan bir şirket olarak Türkiye’nin en büyük 100 şirketi içinde en üst sıralarda yer almayı, iki yıl içerisinde de Türkiye akaryakıt ve madeni yağlar piyasasında tartışmasız bir numara olmayı hedefliyoruz.“

Shell & Turcas Petrol A.Ş. Perakende Satışlar Müdürü Ahmet Erdem ise, toplantıda yaptığı konuşmada “Shell & Turcas Petrol A.Ş.” bünyesinde gerçekleştirilen entegrasyon sürecine ilişkin bilgi vererek “Shell markası Türkiye’de kuruluşundan bugüne kadar Shell’in global ilkeleri doğrultusunda, akaryakıt sektörünün öncülüğünü sürdürmüştür. Her zaman daha iyi hizmet sunmak, yenilikleri müşterilerin yararları doğrultusunda yönlendirmek ve değişimi yakalamak, bu başarımızda en büyük etken olmuştur. Sürekliliğini sağladığımız kaliteli ve sorumlu yaygın bayi ağımız, iş ahlâkı ve ilkelerimiz, bize ayrıcalıklı bir konum kazandırmıştır. Shell’in bu benzersiz ve özel ailesine katılan yeni üyelerimize aramıza hoş geldiniz diyor ve birlikte nice yıllar diliyorum.” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir